Retro Reels – najbardziej tradycyjny z automatów

Jeśli lubisz automaty do gry, ale nudzą cię już dziwne, nietypowe gry typu Thunderstruck, Fish Party, Riviera Richies czy Santas Wild Ride, w których miejsce standardowych symboli zastępują rycerze, motylki, gwiazdki i inne wynalazki, Retro Reels na pewno cię zainteresuje. To nowy, nieskomplikowany automat do złudzenia przypominający tradycyjne automaty slotowe, które kiedyś można było spotkać niemal w każdym barze.

Retro Reels to z pewnością duża gratka przede wszystkim dla osób, które tęsknią za latami dziewięćdziesiątymi oraz tych, którym z trudem przychodzi przekonanie się do nowoczesnych internetowych slotów, ale też dla tych, którzy cenią elegancję i prostotę. W Retro Reels mamy 5 bębnów i dwadzieścia linii wypłat, a losowane symbole to tradycyjne owoce (cytryny, wiśnie itp.), cyfry „7” i dolary. Najbardziej korzystny jest układ $$$$$, ale wysoką nagrodę możemy wygrać też, kiedy wylosujemy czerwone albo niebieskie cyfry 7. Wersja podstawowa tego automatu nie zawiera bonusowej rozgrywki gamble. Ale jeśli ci na niej zależy, znajdziesz ją w jednym z bardziej zaawansowanych wariantów tej gry: Diamond Glitz.

Slot Retro Reels zadebiutował w polskiej sieci dopiero przed kilkoma miesiącami, w związku z tym wiele e-kasyn jeszcze go nie udostępnia, ale jeśli chcesz spróbować w nim swoich sił, możesz to zrobić tutaj: https://www.admiralspot.com/pl/games.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *