Poker + jednoręki bandyta = Jacks or Better

Video Poker to unikatowe połączenie tradycyjnej gry w pokera i slotu typu jednoręki bandyta, które pojawiło się na rynku już w latach 90. Istnieje mnóstwo interesujących odmian video pokera, z których możemy wymienić chociażby Joker Poker, All American i Double Double. Największą popularnością wśród początkujących graczy cieszy się jednak Jacks or Better.

Reguły gry w Jacks or Better są podobno do klasycznego pokera, tylko nieco uproszczone. W skrócie: Na początku gracz dostaje 5 kart, których dowolną ilość może jednorazowo wymienić. Zadaniem gracza jest takie dobranie kart, by zapewnić sobie zwycięski układ, np. parę waletów. Wysokości wygranych można sprawdzać na tabeli wypłat – w każdym kasynie jest ona inna, mogą się one różnić także w konkretnych wariantach video pokera.

Co ciekawe Video Poker oferuje funkcję gamble znaną Wam na pewno ze slotów. Daje ona graczowi szansę na pomnożenie zdobytych pieniędzy i polega na odgadnięciu koloru zakrytej karty. Opcja gamble włącza się zawsze po zwycięskim rozdaniu, jednak nie jest obowiązkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *