Zbieraj diamenty w Starburst

Starburst to 3-rzędowy, 5-bębnowy slot kusząca świecącymi diamentami, perłami i kryształami, w której można wygrać do 50 tysięcy €. Slot nawiązuje do klasycznych gier zręcznościowych takich jak Space Invaders i Galaxians – z pewnością większość graczy pamięta je ze starych konsoli.

Starburst ma niezbyt zaawansowaną oprawę graficzną i bardzo mało bonusów (brak tutaj między innymi funkcji gamble umożliwiającej podwojenie wygranej nagrody), pozwala jednak na zdobycie wysokich wygranych. Zaletą tego slotu jest również atrakcyjny wygląd i łagodny soundtrack, który szybko wprowadzi nas w odpowiedni klimat.

Jokerem w Starburst jest symbol gwiazdy – zastępuje on dowolne znaki i aktywuje bonusowe spiny. Na uwagę zasługuje również fakt, że inaczej niż w przypadku innych automatów, w Starburst wygrane liczone są w obydwie strony, od prawej do lewej i od lewej do prawej, co oczywiście zwiększa prawdopodobieństwo wygranej. Najniższa możliwa stawka to jeden cent, natomiast najwyższa możliwa stawka wynosi 100 Euro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *